Blog powstał w pierwotnej wersji. jako blog team-owy.

Po rozpadzie drużyny, postanowiłem kontynuować go, jako mój własny.

Chcę się tu z Wami dzielić moimi rowerowymi przygodami, doświadczeniami i wszystkim co z rowerowaniem ma wspólnego.

Rowerem jeżdże na codzień, traktuje go jako środek transportu, doskonałe narzędzie do rekreacji, spędzania czasu z rodziną, jako formę sportu, treningu i dbania o formę. Lubię startować w zawodach, lubię stawiać sobie cele rowerowe, a następnie relacjonować je i dzielić się wrażeniami z Wami :)

Zapraszam również na mój profil FACEBOOK-owy, na którym umieszczam jeszcze więcej linków do ciekawych artykułów, do ciekawostek, relacji itd…

Zapraszam również do kontaktu, jeżeli chcesz :)

lukasz_mini

A teraz kawałek HISTORII. Niegdyś:

Compadre Riders MTB Team – pierwszy raz pod tą nazwą pojawiliśmy się na zawodach w 2011 roku i od tej pory ciągle się rozwijamy. Na początku było nas dwóch (pomysłodawców i założycieli Teamu), później dołączył do nas nasz kolega poznany właśnie przez zawody MTB Maciej oraz Wojtek, który przygodę z kolarstwem rozpoczął w 2012 roku. Jak widać na sport nigdy nie jest za późno! :) Udało nam się pozyskać sponsora, firmę UNIOR, który zaopatruje nas w narzędzia. Od początku 2013 roku skład naszej ekipy powiększył się o Pawła oraz Janusza, dzięki którym możemy poważnie zacząć myśleć o walce o dobre miejsca w klasyfikacjach drużynowych! W skład naszej drużyny wchodzi aktualnie 6 czynnych członków Poznania i okolic, z Kuślina oraz okolic Gniezna, jednak jesteśmy otwarci i chętnie przyjmiemy w nasze szeregi chętnych, pozytywnie zakręconych rowerowo ludzi.

Nasi członkowie:

1. Rafał - Witam Współzałożyciel Compadre-Riders który mimo, że nie jest najstarszym obecnie członkiem Teamu najwcześniej zaczął przygodę z MTB, a że był samotny w swej pasji po latch znalazł drugiego zakręconego Compadre (Łukasza) i tak to się zaczęło !!!

2.  Łukasz - Jestem współtwórcą CRMT. Swoją przygodę z MTB rozpocząłem w 2009 roku, kiedy to po raz pierwszy sta nąłem na starcie mar atonu. Był to maraton z serii Powerade MTB Marathon w Murowanej Goślinie.  Od tego momentu nie m ogę żyć bez smaku sportowej rywalizacji. Ciągle staram się wyznaczać sobie nowe cele, które motywują mnie do o siągania jeszcze lepszych wyników, nie tylko w wyścigach ale także w innych rowerowych wyzwaniach. Można mnie znaleźć na takich portalach jak: CzasNaRower, Bikemap, STRAVA oraz PicasaWebAlbum Mam nadzieję, że nasz Team, będzie się ciągle rozwijał i że w miłej atmosferze będziemy kręcić do póki nogi pozwolą Super


3. Maciej


4. Wojtek - Najmłodszy stażem, a zarazem najstarszy członek naszego teamu. Żeby było jeszcze śmieszniej jak na razie z największymi sukcesami :) Przygodę z MTB rozpoczął całkiem niedawno, bo w roku 2012, a już może poszczycić się miejscem na podium oraz wysokim miejscem w klasyfikacji generalnej GPX Kaczmarek Electric MTB. Pełen zapału, ambicji i motywacji po udanym PIERWSZYM sezonie w MTB, z niecierpliwością wyczekuje kolejnych startów.

5. Paweł

6. Janusz - Rowerzysta i wielbiciel roweru od zawsze, kiedyś bardziej turystycznie, a od 5 lat na sportowo, czyli ściganie MTB. Traktuję rower, treningi, przygotowanie do sezonu oraz samo ściganie jako pasję, doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu, obcowanie z przyrodą, pokonywanie własnych słabości oraz okazję do spotkania ciekawych, ambitnych i aktywnych ludzi. Teraz zarażam tą pasją moje córki, początkujące rowerzystki.