Witam wszystkich w Nowym Roku 2017! Z tej okazji na wstępie chciałbym życzyć wszystkim miłoścnikom dwóch kółek i nie tylko, także wszystkim ludziom aktywnym, ludziom z pasją ale i tym, którzy tu raz po raz zaglądają, wszystkiego dobrego, żeby ten Nowy Rok był dla Was lepszy, żebyście wytrwali w swoich postanowieniach, żebyście realizowali swoje plany, marzenia….. 

A podsumowanie mojego roku rowerowego, nie daje powodów do dumy. Nie udało mi się przejechać tylu kilometrów ile chciałem, baaaa, rower poszedł mocno w odstawkę w tym nieszczęsnym 2016! Ale trudno, było minęło. Teraz mamy 2017 i biorę się mocno do pracy!

Z końcem roku w moim garażu pojawił się nowy członek rodziny rowerowej :) Romet MUSTANG 2 – BAARDZO długo przeze mnie wyczekiwany rower! A jest on efektem moich „postanowień noworocznych” a właściwei „nowo sezonowych”. Podstawowym postanowieniem jest spędzanie większej ilości czasu na rowerze! Kolejnym, wzięcie udziału w rywalizacji w edycji SOLID MTB, w której chcę powalczyć o klasyfikację generalną. Innym, ale już nie zobowiązującym, jest w miarę możliwości wystartowanie w jakiś przypadkowych maratonach, bardziej dla przygody i w celach treningowych.

A teraz czas na krótki filmik z podsumowaniem od STRAVA.COM

PODSUMOWANIE SEZONU 2016

20161205-51_blog